Lampa wisząca #E 04-09

Zapytaj o model

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Rec-on w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego.
  Cena: 342 €

  Instalacja typu lampa wisząca. Podsufitka  wykonana z trybiku, z której na biało-czarnym kablu w oplocie spuszczona jest oryginalna żarówka typu Edison, ograniczona przestrzenną konstrukcja z zębatki w kształcie kuli. Cała konstrukcja robi ogromne wrażenie! Jest minimalistycznie i intrygująco – absolutny strzał w dziesiątkę! (*Cena dotyczy 1 sztuki lampy)

  Długość kabla do indywidualnego ustalenia.

  Wykonana ręcznie z: trybiki, zębatki.

  Dodatkowe elementy produktu: żarówka E 27 typu Edison, kabel w oplocie czarno-biały o długości 50 cm.

  Czynności produkcyjne: szlifowanie, polerowanie, spawanie, lakierowanie, cięcie.

  Wymiary:

  waga: 1.3 kg

  wysokość: 42 cm

  szerokość: 23 cm

  długość: 23 cm

   

  koszt wysyłki około: 45 zł (Polska)

  …………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  [Certyfikaty]:

  [Każdy nasz produkt posiada ręcznie wykonany certyfikat. Na Certyfikacie znajdują się: jednostkowy numer seryjny produktu oraz ręczny opis części składowych]

  [Dbamy o szczegóły]:

  Nasze modele tworzone są  z materiałów pochodzących z recyklingu. Oryginalne kształty oraz niskoseryjna, ręczna produkcja sprawiają, że każdy z nich charakteryzuje się unikatowym i niepowtarzalnym wyglądem. Ekologiczny design oraz wysoka jakość wykonania wyróżniają nasze produkty na tle rynku. W przeciwieństwie do produkcji masowej, produkt powstały w procesie ręcznym nigdy nie będzie wyglądać identycznie w przypadku każdego kolejnego egzemplarza. Kupując produkty REC.ON wspieramy design społecznie odpowiedzialny. Na życzenie Klienta możemy wykonać podobny produkt z zachowaniem jego wyjątkowego charakteru.

  Elementy elektryczne zastosowane w naszych instalacjach posiadają wszystkie wymagane prawem dopuszczenia (m.in. CE, deklaracje zgodności, świadectwa jakości).

  W przypadku pytań prosimy o kontakt: contact@rec-on.eu

  Zespół [REC.ON]