HOKER # F 01-09

Zapytaj o model

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Rec-on w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego.
  Cena: 540 €

  Oferowany przez nas hoker przystosowany jest do codziennego użytku, jednocześnie będąc wyjątkowym akcentem dekoracyjnym. Ręcznie wykonana konstrukcja z rur i zębatek, zwieńczona siedziskiem ze 100-letniego drewna. Niezwykle nowoczesna i unikalna forma tego typu produktu. Jest nie tylko praktycznym rozwiązaniem, ale również zachwyca swym wyglądem! Model ten jest wykonany dbałością o środowisko – w 100% upcykingowy. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących odważne połączenia, lubiących otaczać się niebanalnymi przedmiotami z duszą. Naturalność i brak przepychu – po prostu świadomy design!

  Wykonany ręcznie z: rura 3/4 cala, zębatki, 100-letnie drewno.

  Czynności produkcyjne: szlifowanie, polerowanie, spawanie, lakierowanie, cięcie

  Wymiary:

  waga: 11 kg

  wysokość: 80 cm

  szerokość: 33 cm

  długość: 33 cm

  siedzisko: średnica 33 cm, wysokość 7,5 cm

  *z uwagi na gabaryty forma dostawy do ustalenia

  ………………………………………………………………………………………………………………………………………..

  [Każdy nasz produkt posiada ręcznie wykonany certyfikat.

  Na Certyfikacie znajdują się: jednostkowy numer seryjny produktu oraz ręczny opis części składowych]

  [Dbamy o szczegóły]:

  Wszystkie nasze produkty wykonane są ręcznie z materiałów pochodzących z recyklingu. Dlatego też nie ma dwóch identycznych produktów. Zdjęcia zamieszczone w naszym sklepie są zdjęciami poglądowymi.  Dodatkowo możemy wykonać podobny produkt na życzenie Klienta. Elementy elektryczne zastosowane w naszych instalacjach posiadają wszystkie wymagane prawem dopuszczenia (m.in. CE, deklaracje zgodności, świadectwa jakości).

  W przypadku pytań prosimy o kontakt: contact@rec-on.eu

  Zespół [REC.ON]