KINKIET # E 03-20

Zapytaj o model

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Rec-on w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego.
  Cena: 405 €

  Instalacja typu lampa / kinkiet  – wykonana z docisku sprzęgła i trybów.  Zapewnia odpowiednią wydajność świetlną, z powodzeniem może zostać wykorzystana jako kinkiet lub lampa sufitowa (a la plafon).  Jej prosty, a jednocześnie oryginalny kształt nada każdemu wnętrzu charakteru i doda blasku. Odnajdzie się zarówno w salonie, sypialni, jak i przedpokoju czy biurze. Dobrze komponuje się w zestawie z innymi lampami z tej serii. To rozwiązanie dla klientów ceniących wysoką jakość i podążających za nowymi trendami w aranżacji wnętrz.

  Wykonana ręcznie z: docisk sprzęgła, trybiki.

  Dodatkowe elementy produktu: żarówka E 27 typu Edison, kostka elektryczna.

  Czynności produkcyjne: szlifowanie, polerowanie, spawanie, lakierowanie, cięcie.

  Wymiary:

  waga: 2,8 kg

  wysokość: 16 cm

  szerokość: 23 cm

  długość: 23 cm

   

  koszt wysyłki około: 25 zł (Polska)

  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

  [Certyfikaty]:

  [Każdy nasz produkt posiada ręcznie wykonany certyfikat. Na Certyfikacie znajdują się: jednostkowy numer seryjny produktu oraz ręczny opis części składowych]

  [Dbamy o szczegóły]:

  Nasze modele tworzone są  z materiałów pochodzących z recyklingu. Oryginalne kształty oraz niskoseryjna, ręczna produkcja sprawiają, że każdy z nich charakteryzuje się unikatowym i niepowtarzalnym wyglądem. Ekologiczny design oraz wysoka jakość wykonania wyróżniają nasze produkty na tle rynku. W przeciwieństwie do produkcji masowej, produkt powstały w procesie ręcznym nigdy nie będzie wyglądać identycznie w przypadku każdego kolejnego egzemplarza. Kupując produkty REC.ON wspieramy design społecznie odpowiedzialny. Na życzenie Klienta możemy wykonać podobny produkt z zachowaniem jego wyjątkowego charakteru.

  Elementy elektryczne zastosowane w naszych instalacjach posiadają wszystkie wymagane prawem dopuszczenia (m.in. CE, deklaracje zgodności, świadectwa jakości).

  W przypadku pytań prosimy o kontakt: contact@rec-on.eu

  Zespół [REC.ON]