KINKIET # E 04-26

Zapytaj o model

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Rec-on w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego.
  Cena: 460 €

  Poczwórny kinkiet ścienny. Konstrukcja lampy wykonana jest w bardzo nowoczesnym designie, z wykorzystaniem elementów pochodzących z recyklingu. Stonowany, surowy model, urozmaicony ozdobnymi żarówkami vintage. Dopracowana forma, która przełamuje kanony piękna. Mocno i wyraźnie kreuje atmosferę danej przestrzeni. Lampa może zostać zainstalowana na ścianach jako kinkiet lub na suficie jako plafon. Znakomicie odnajdzie się we wnętrzach typu loft, w starych kamienicach ale również w nowoczesnych mieszkaniach. Będzie idealnym dopełnieniem  stylowych sypialni jak i gustownych salonów.

  Wykonana z:  koło zębate, koło paska rozrządu, rurka.

  Dodatkowe elementy produktu: żarówka E 27 typu Edison, kostka elektryczna.

  Czynności produkcyjne: szlifowanie, polerowanie, spawanie, lakierowanie, cięcie.

  Wymiary:

  waga: 2,6 kg

  wysokość: 10 cm

  szerokość: 18 cm

  długość: 36 cm

   

  koszt wysyłki około: 25 zł (Polska)

  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

  [Certyfikaty]:

  [Każdy nasz produkt posiada ręcznie wykonany certyfikat. Na Certyfikacie znajdują się: jednostkowy numer seryjny produktu oraz ręczny opis części składowych]

  [Dbamy o szczegóły]:

  Nasze modele tworzone są  z materiałów pochodzących z recyklingu. Oryginalne kształty oraz niskoseryjna, ręczna produkcja sprawiają, że każdy z nich charakteryzuje się unikatowym i niepowtarzalnym wyglądem. Ekologiczny design oraz wysoka jakość wykonania wyróżniają nasze produkty na tle rynku. W przeciwieństwie do produkcji masowej, produkt powstały w procesie ręcznym nigdy nie będzie wyglądać identycznie w przypadku każdego kolejnego egzemplarza. Kupując produkty REC.ON wspieramy design społecznie odpowiedzialny. Na życzenie Klienta możemy wykonać podobny produkt z zachowaniem jego wyjątkowego charakteru.

  Elementy elektryczne zastosowane w naszych instalacjach posiadają wszystkie wymagane prawem dopuszczenia (m.in. CE, deklaracje zgodności, świadectwa jakości).

  W przypadku pytań prosimy o kontakt: contact@rec-on.eu

  Zespół [REC.ON]