Lampa wisząca #PAJĄK

Zapytaj o model

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Rec-on w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego.
  Cena: 790 €

  Minimalistyczna lampa wisząca, powszechnie znana jako „lampa pająk”. Intrygujące zwieńczenie wykonane z elementów koła zamachowego, z którego rozchodzi się 8 punktów światła. Oryginalne żarówki typu Edison (lub typu LED) umieszczone są na 2-metrowych kablach w biało-czarnym oplocie, których długość oraz rozmieszczenie można dowolnie regulować. Surowy i nienachalny design, który świetnie odnajdzie się w modnych jadalniach, przedpokojach czy biurach, a także w pomieszczeniach użyteczności publicznej, takich jak kawiarnie, bary i restauracje.

  Wykonana z: elementy koła zamachowego.

  Dodatkowe elementy produktu: żarówka E 27 typu Edison,  8 punktów światła, kabel w oplocie czarny, długość przewodów regulowana (ok. 2 m), mocowania.

  Ręczne czynności produkcyjne: szlifowanie, polerowanie, spawanie, lakierowanie, cięcie.

  Wymiary:

  waga: 2,4 kg

  wysokość: 90 cm

  szerokość: 30 cm

   

  koszt wysyłki około: 45 zł (Polska)

  …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

  [Certyfikaty]:

  [Każdy nasz produkt posiada ręcznie wykonany certyfikat. Na Certyfikacie znajdują się: jednostkowy numer seryjny produktu oraz ręczny opis części składowych]

  [Dbamy o szczegóły]:

  Nasze modele tworzone są  z materiałów pochodzących z recyklingu. Oryginalne kształty oraz niskoseryjna, ręczna produkcja sprawiają, że każdy z nich charakteryzuje się unikatowym i niepowtarzalnym wyglądem. Ekologiczny design oraz wysoka jakość wykonania wyróżniają nasze produkty na tle rynku. W przeciwieństwie do produkcji masowej, produkt powstały w procesie ręcznym nigdy nie będzie wyglądać identycznie w przypadku każdego kolejnego egzemplarza. Kupując produkty REC.ON wspieramy design społecznie odpowiedzialny. Na życzenie Klienta możemy wykonać podobny produkt z zachowaniem jego wyjątkowego charakteru.

  Elementy elektryczne zastosowane w naszych instalacjach posiadają wszystkie wymagane prawem dopuszczenia (m.in. CE, deklaracje zgodności, świadectwa jakości).

  W przypadku pytań prosimy o kontakt: contact@rec-on.eu

  Zespół [REC.ON]