Lampa podłogowa #B 01-05

Zapytaj o model

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Rec-on w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego.
  Cena: 1420 €

  Instalacja typu lampa stojąca, nietypowy kształt trzonu wykonanego z rury wydechowej sprawia, że lampa nabiera lekko surrealistycznego charakteru. W „klosz” wmonotowano dwa punkty oświetleniowe typu LED, które zapewniają intensywne światło – doskonale nadaje się ono do punktowego oświetlania wybranych przedmiotów lub części pomieszczenia.

  Wykonana z: tarcza hamulcowa, rura układu wydechowego, tłumik

  Dodatkowe elementy produktu: oświetlenie dwupunktowe led, przewód w oplocie czarny, włącznik nożny.

  Czynności produkcyjne: szlifowanie, polerowanie, spawanie, lakierowanie, cięcie

  Wymiary:

  waga: 10,9 kg

  wysokość: 185 cm

  szerokość: 25 cm

  długość: 47 cm

   

  *z uwagi na gabaryty forma dostawy do ustalenia

  ……………………………………………………………………………………………………………………………………………

  [Certyfikaty]:

  [Każdy nasz produkt posiada ręcznie wykonany certyfikat. Na Certyfikacie znajdują się: jednostkowy numer seryjny produktu oraz ręczny opis części składowych]

  [Dbamy o szczegóły]:

  Nasze modele tworzone są  z materiałów pochodzących z recyklingu. Oryginalne kształty oraz niskoseryjna, ręczna produkcja sprawiają, że każdy z nich charakteryzuje się unikatowym i niepowtarzalnym wyglądem. Ekologiczny design oraz wysoka jakość wykonania wyróżniają nasze produkty na tle rynku. W przeciwieństwie do produkcji masowej, produkt powstały w procesie ręcznym nigdy nie będzie wyglądać identycznie w przypadku każdego kolejnego egzemplarza. Kupując produkty REC.ON wspieramy design społecznie odpowiedzialny. Na życzenie Klienta możemy wykonać podobny produkt z zachowaniem jego wyjątkowego charakteru.

  Elementy elektryczne zastosowane w naszych instalacjach posiadają wszystkie wymagane prawem dopuszczenia (m.in. CE, deklaracje zgodności, świadectwa jakości).

  W przypadku pytań prosimy o kontakt: contact@rec-on.eu

  Zespół [REC.ON]