Lampa podłogowa #B 01-06

Zapytaj o model

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Rec-on w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego.
  Cena: 1385 €

  Instalacja typu lampa stojąca, odwrotna. To oświetlenie doskonale nadaje się do budowania nastroju we wszelkiego rodzaju pomieszczeniach, bowiem dzięki punktom LED umieszczonym na wierzchniej części „klosza”, światło przewrotnie pada do góry tworząc unikalną atmosferę. Lampa może również świetnie służyć jako oświetlenie w galeriach sztuki i knajpach.

  Wykonana z: koło zamachowe, docisk sprzęgła, rura układu wydechowego, tłumik.

  Dodatkowe elementy produktu: oświetlenie dwupunktowe led, przewód w oplocie czarny, włącznik nożny.

  Czynności produkcyjne: szlifowanie, polerowanie, spawanie, lakierowanie, cięcie.

  Wymiary:

  Waga: 17,8 kg

  wysokość: 180 cm

  szerokość: 32 cm

  długość: 60 cm

   

  *z uwagi na gabaryty forma dostawy do ustalenia

  ……………………………………………………………………………………………………………………………………………

  [Certyfikaty]:

  [Każdy nasz produkt posiada ręcznie wykonany certyfikat. Na Certyfikacie znajdują się: jednostkowy numer seryjny produktu oraz ręczny opis części składowych]

  [Dbamy o szczegóły]:

  Nasze modele tworzone są  z materiałów pochodzących z recyklingu. Oryginalne kształty oraz niskoseryjna, ręczna produkcja sprawiają, że każdy z nich charakteryzuje się unikatowym i niepowtarzalnym wyglądem. Ekologiczny design oraz wysoka jakość wykonania wyróżniają nasze produkty na tle rynku. W przeciwieństwie do produkcji masowej, produkt powstały w procesie ręcznym nigdy nie będzie wyglądać identycznie w przypadku każdego kolejnego egzemplarza. Kupując produkty REC.ON wspieramy design społecznie odpowiedzialny. Na życzenie Klienta możemy wykonać podobny produkt z zachowaniem jego wyjątkowego charakteru.

  Elementy elektryczne zastosowane w naszych instalacjach posiadają wszystkie wymagane prawem dopuszczenia (m.in. CE, deklaracje zgodności, świadectwa jakości).

  W przypadku pytań prosimy o kontakt: contact@rec-on.eu

  Zespół [REC.ON]