Lampa podłogowa #B 01-10

Zapytaj o model

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Rec-on w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego.
  Cena: 1480 €

  Instalacja typu lampa stojąca z podwójnym „kloszem”. Nietuzinkowa lampa wykonana z tłumików, w które wmontowano punktowe oświetlenie LED śmiało może grać pierwsze skrzypce w wystroju każdego pomieszczenia, choć najlepiej sprawdzi się zapewne w loftach i większych przestrzeniach. Przyciąga uwagę industrialną estetyką przywołującą na myśl stare lampy uliczne.

  Wykonana z: koło zamachowe, tarcza hamulcowa, rura układu wydechowego, tłumiki

  Dodatkowe elementy produktu: oświetlenie dwupunktowe led, przewód w oplocie czarny, włącznik nożny

  Czynności produkcyjne: szlifowanie, polerowanie, spawanie, lakierowanie, cięcie

  Wymiary:

  Waga: 20,0 kg

  wysokość: 175 cm

  szerokość: 52 cm

  długość: 38 cm

   

  *z uwagi na gabaryty forma i koszt dostawy do ustalenia

  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  [Certyfikaty]:

  [Każdy nasz produkt posiada ręcznie wykonany certyfikat. Na Certyfikacie znajdują się: jednostkowy numer seryjny produktu oraz ręczny opis części składowych]

  [Dbamy o szczegóły]:

  Wszystkie nasze produkty wykonane są z materiałów pochodzących z recyklingu. Dlatego też nie ma dwóch identycznych produktów. Zdjęcia zamieszczone w naszym sklepie są zdjęciami poglądowymi.  Dodatkowo możemy wykonać podobny produkt na życzenie Klienta. Elementy elektryczne zastosowane w naszych instalacjach posiadają wszystkie wymagane prawem dopuszczenia (m.in. CE, deklaracje zgodności, świadectwa jakości).

  W przypadku pytań prosimy o kontakt: contact@rec-on.eu

  Zespół [REC.ON]