Lampa podłogowa #B 03-02

Zapytaj o model

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Rec-on w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego.
  Cena: 1305 €

  Instalacja typu lampa stojąca. Stabilna podstawa przyciąga wzrok i dodaje całości designarskiego szlifu. Zwieńczeniem konstrukcji jest ciemny, ręcznie robiony abażur. Elegancja i nowoczesność w jednym projekcie. Intrygujący efekt, który nada pomieszczeniu lekkości i smaku. Uniwersalna aranżacja, która przypadnie do gustu wielbicielom zarówno minimalistycznych, jak i przytulnych wnętrz. Efektownie podkreśli charakter salonu lub sypialni.

  Wykonana z: mechanizm różnicowy, wałki rozrządu, sprężyna zawieszenia, trybiki.
  Dodatkowe elementy produktu: kabel w oplocie szarym, włącznik nożny, abażur.

  Czynności produkcyjne: szlifowanie, polerowanie, spawanie, lakierowanie, cięcie.

  Wymiary:

  waga: 17,6 kg

  wysokość: 156 cm

  szerokość: 20 cm

  długość: 20 cm

   

  *z uwagi na gabaryty forma dostawy do ustalenia

  …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

  [Certyfikaty]:

  [Każdy nasz produkt posiada ręcznie wykonany certyfikat. Na Certyfikacie znajdują się: jednostkowy numer seryjny produktu oraz ręczny opis części składowych]

  [Dbamy o szczegóły]:

  Nasze modele tworzone są  z materiałów pochodzących z recyklingu. Oryginalne kształty oraz niskoseryjna, ręczna produkcja sprawiają, że każdy z nich charakteryzuje się unikatowym i niepowtarzalnym wyglądem. Ekologiczny design oraz wysoka jakość wykonania wyróżniają nasze produkty na tle rynku. W przeciwieństwie do produkcji masowej, produkt powstały w procesie ręcznym nigdy nie będzie wyglądać identycznie w przypadku każdego kolejnego egzemplarza. Kupując produkty REC.ON wspieramy design społecznie odpowiedzialny. Na życzenie Klienta możemy wykonać podobny produkt z zachowaniem jego wyjątkowego charakteru.

  Elementy elektryczne zastosowane w naszych instalacjach posiadają wszystkie wymagane prawem dopuszczenia (m.in. CE, deklaracje zgodności, świadectwa jakości).

  W przypadku pytań prosimy o kontakt: contact@rec-on.eu

  Zespół [REC.ON]