Lampa podłogowa #B 03-10

Zapytaj o model

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Rec-on w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego.
  Cena: 1020 €

  Instalacja typu lampa stojąca. Industrialny trzon lampy, złożony z nieregularnych elementów (wałki rozrządu) oparty na masywnej postawie, zwieńczony dużą żarówka typu Edison. Instalacja o bardzo klasycznym kształcie i nietuzinkowym wykończeniu. Unikalność, elegancja i styl – ten model odnajdzie się nie tylko w minimalistycznych wnętrzach, ale również w przytulnych salonach. Bądź eko – postaw na świadomy design!

  Wykonana z: wałki rozrządu, tryby

  Dodatkowe elementy produktu: żarówka typ E 27 typu edison, kabel w oplocie czerwonym, włącznik nożny.

  Czynności produkcyjne: szlifowanie, polerowanie, spawanie, lakierowanie, cięcie

  Wymiary:

  waga: 11,9 kg

  wysokość: 175 cm

  szerokość: 20 cm

  długość: 20 cm

   

  *z uwagi na gabaryty forma dostawy do ustalenia

  ……………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  [Certyfikaty]:

  [Każdy nasz produkt posiada ręcznie wykonany certyfikat. Na Certyfikacie znajdują się: jednostkowy numer seryjny produktu oraz ręczny opis części składowych]

  [Dbamy o szczegóły]:

  Nasze modele tworzone są  z materiałów pochodzących z recyklingu. Oryginalne kształty oraz niskoseryjna, ręczna produkcja sprawiają, że każdy z nich charakteryzuje się unikatowym i niepowtarzalnym wyglądem. Ekologiczny design oraz wysoka jakość wykonania wyróżniają nasze produkty na tle rynku. W przeciwieństwie do produkcji masowej, produkt powstały w procesie ręcznym nigdy nie będzie wyglądać identycznie w przypadku każdego kolejnego egzemplarza. Kupując produkty REC.ON wspieramy design społecznie odpowiedzialny. Na życzenie Klienta możemy wykonać podobny produkt z zachowaniem jego wyjątkowego charakteru.

  Elementy elektryczne zastosowane w naszych instalacjach posiadają wszystkie wymagane prawem dopuszczenia (m.in. CE, deklaracje zgodności, świadectwa jakości).

  W przypadku pytań prosimy o kontakt: contact@rec-on.eu

  Zespół [REC.ON]