Lampa podłogowa #D 06-04

Zapytaj o model

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Rec-on w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego.
  Cena: 1460 €

  Lampa podłogowa. Ręcznie wykonana, upcyklingowa konstrukcja z trybików zwieńczona trzema żarówkami typu Edison. Widoczne żarniki podkreślają charakter lampy,  kreują aurę ciepłego, przytulnego wnętrza i beztroskiej błogości. Z powodzeniem może stanowić główny akcent dekoracyjny w pomieszczeniu. Przykuwa wzrok, dodaje pozytywnej energii – nowatorstwo z nutą koloru!  Jeśli wymagasz od wnętrza swojego domu czegoś więcej, to ta lampa jest stworzona właśnie dla Ciebie. Model ten wpasuje się idealnie w najnowsze trendy świadomego designu. Odnajdzie się nie tylko w minimalistycznych czy skandynawskich wnętrzach ale również w przytulnych salonach.

  Wykonana ręcznie z: koła zębate paska rozrządu, mechanizm różnicowy.

  Dodatkowe elementy produktu: 3 x żarówka typu edisson E 27,  kabel w oplocie czarnym, włącznik ręczny czarny, lakierowana proszkowo na kolor turkusowy.

  Czynności produkcyjne: szlifowanie, polerowanie, spawanie, lakierowanie, cięcie.

  Wymiary:

  Waga: 10,5 kg

  wysokość: 85 cm

  szerokość: 20 cm

  długość: 20 cm

   

  koszt wysyłki około: 25 zł (Polska)

  …………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

  [Certyfikaty]:

  [Każdy nasz produkt posiada ręcznie wykonany certyfikat. Na Certyfikacie znajdują się: jednostkowy numer seryjny produktu oraz ręczny opis części składowych]

  [Dbamy o szczegóły]:

  Nasze modele tworzone są  z materiałów pochodzących z recyklingu. Oryginalne kształty oraz niskoseryjna, ręczna produkcja sprawiają, że każdy z nich charakteryzuje się unikatowym i niepowtarzalnym wyglądem. Ekologiczny design oraz wysoka jakość wykonania wyróżniają nasze produkty na tle rynku. W przeciwieństwie do produkcji masowej, produkt powstały w procesie ręcznym nigdy nie będzie wyglądać identycznie w przypadku każdego kolejnego egzemplarza. Kupując produkty REC.ON wspieramy design społecznie odpowiedzialny. Na życzenie Klienta możemy wykonać podobny produkt z zachowaniem jego wyjątkowego charakteru.

  Elementy elektryczne zastosowane w naszych instalacjach posiadają wszystkie wymagane prawem dopuszczenia (m.in. CE, deklaracje zgodności, świadectwa jakości).

  W przypadku pytań prosimy o kontakt: contact@rec-on.eu

  Zespół [REC.ON]