Lampa Podłogowa #REDlimited

Zapytaj o model

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Rec-on w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego.
  Cena: 695 €

  Instalacja typu lampka podłogowa #REDlimited

  Tarcza hamulcowa i trzy wałki rozrządu stanowiące podstawę jej konstrukcji, budują produkt, który wzbudza emocje. Lampa, choć jest minimalistyczna, to ma w sobie nienachalną nutę dynamiki i drapieżności. Swoim kształtem, ognistą czerwienią lakieru i blaskiem światła nietuzinkowej żarówki ożywi i poruszy każde wnętrze. Wszystkie elementy pochodzą z samochodów marki MAZDA.

  Wykonana z: tarcza hamulcowa, wałki rozrządu (Mazda)
  Dodatkowe elementy produktu: żarówka E 27 – typu Edison, przewód w oplocie czarny, oprawka, włącznik nożny koloru czarnego.

  Czynności produkcyjne: szlifowanie, polerowanie, spawanie, malowanie proszkowe, cięcie.

  Wymiary:

  waga: 12 kg

  wysokość: 112 cm

  szerokość podstawy: 27 cm

   

  *z uwagi na gabaryty forma dostawy do ustalenia

  ……………………………………………………………………………………………………………………………………………

  [Certyfikaty]:

  [Każdy nasz produkt posiada ręcznie wykonany certyfikat. Na Certyfikacie znajdują się: jednostkowy numer seryjny produktu oraz ręczny opis części składowych]

  [Dbamy o szczegóły]:

  Nasze modele tworzone są  z materiałów pochodzących z recyklingu. Oryginalne kształty oraz niskoseryjna, ręczna produkcja sprawiają, że każdy z nich charakteryzuje się unikatowym i niepowtarzalnym wyglądem. Ekologiczny design oraz wysoka jakość wykonania wyróżniają nasze produkty na tle rynku. W przeciwieństwie do produkcji masowej, produkt powstały w procesie ręcznym nigdy nie będzie wyglądać identycznie w przypadku każdego kolejnego egzemplarza. Kupując produkty REC.ON wspieramy design społecznie odpowiedzialny. Na życzenie Klienta możemy wykonać podobny produkt z zachowaniem jego wyjątkowego charakteru.

  Elementy elektryczne zastosowane w naszych instalacjach posiadają wszystkie wymagane prawem dopuszczenia (m.in. CE, deklaracje zgodności, świadectwa jakości).

  W przypadku pytań prosimy o kontakt: contact@rec-on.eu

  Zespół [REC.ON]