LAMPA WISZĄCA # E 04-17

Zapytaj o model

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Rec-on w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego.
  Cena: 470 €

  Unikalna lampa wisząca wykonana z docisku tarczy sprzęgła, z którego wychodzą trzy kable w oplocie czarnym, zakończone oryginalnymi żarówkami typu LED. Prawdziwa eksplozja koloru – energia czerwieni, która w pełni oddaje ideę twórczej potęgi. Odważna i wyrazista kompozycja. Jako zauważalny punkt wystroju idealnie sprawdzi się w pokoju nastolatka lub gabinecie Fana niebanlanego wystroju. Wprowadź do swojego wnętrza nutę wyjątkowości.

  Wykonana ręcznie z: docisku tarczy sprzęgła.

  Dodatkowe elementy produktu: żarówka E 27 typu LED, kabel w oplocie czarny.

  Ręczne czynności produkcyjne: szlifowanie, polerowanie, spawanie, lakierowanie, cięcie, malowanie.

  Wymiary:

  waga: 2,3 kg

  wysokość: 56 cm

  szerokość: 25 cm

   

  koszt wysyłki około: 45 zł (Polska)

  …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

  [Certyfikaty]:

  [Każdy nasz produkt posiada ręcznie wykonany certyfikat. Na Certyfikacie znajdują się: jednostkowy numer seryjny produktu oraz ręczny opis części składowych]

  [Dbamy o szczegóły]:

  Nasze modele tworzone są  z materiałów pochodzących z recyklingu. Oryginalne kształty oraz niskoseryjna, ręczna produkcja sprawiają, że każdy z nich charakteryzuje się unikatowym i niepowtarzalnym wyglądem. Ekologiczny design oraz wysoka jakość wykonania wyróżniają nasze produkty na tle rynku. W przeciwieństwie do produkcji masowej, produkt powstały w procesie ręcznym nigdy nie będzie wyglądać identycznie w przypadku każdego kolejnego egzemplarza. Kupując produkty REC.ON wspieramy design społecznie odpowiedzialny. Na życzenie Klienta możemy wykonać podobny produkt z zachowaniem jego wyjątkowego charakteru.

  Elementy elektryczne zastosowane w naszych instalacjach posiadają wszystkie wymagane prawem dopuszczenia (m.in. CE, deklaracje zgodności, świadectwa jakości).

  W przypadku pytań prosimy o kontakt: contact@rec-on.eu

  Zespół [REC.ON]