LAMPA WISZĄCA # E 04-19

Zapytaj o model

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Rec-on w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego.
  Cena: 318 €

  Instalacja typu lampa wisząca.

  Zwieńczenie lampy wykonane z trybu, z którego spuszczona jest oryginalna żarówka LED – przestrzennie ograniczona zębatką.Ciepłe i wyraziste zestawienia barw. Żółty – fluo kolor kabla to istna eksplozja radości. Decydując się na takie zestawienie, wpuścisz do wnętrza nie tylko dużą dawkę światła, ale też mnóstwo optymizmu i energii, które będą Tobie towarzyszyły każdego dnia. Doskonale sprawdzi się zastosowana solo lub w szeregu po kilka sztuk, w salonie, jadalni lub kawiarnianym holu.

  Wykonana ręcznie z: pierścienia zębatego, koła paska rozrządu.

  Dodatkowe elementy produktu: żarówka E-27 typu LED, kabel w oplocie fluo żółtym, kostka elektryczna.

  Czynności produkcyjne: szlifowanie, polerowanie, spawanie, lakierowanie, cięcie.

  Wymiary:

  waga: 1,4 kg

  wysokość: 90 cm

  szerokość: 13 cm

  koszt wysyłki około: 45 zł (Polska)

  ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  [Certyfikaty]:

  [Każdy nasz produkt posiada ręcznie wykonany certyfikat. Na Certyfikacie znajdują się: jednostkowy numer seryjny produktu oraz ręczny opis części składowych]

  [Dbamy o szczegóły]:

  Nasze modele tworzone są  z materiałów pochodzących z recyklingu. Oryginalne kształty oraz niskoseryjna, ręczna produkcja sprawiają, że każdy z nich charakteryzuje się unikatowym i niepowtarzalnym wyglądem. Ekologiczny design oraz wysoka jakość wykonania wyróżniają nasze produkty na tle rynku. W przeciwieństwie do produkcji masowej, produkt powstały w procesie ręcznym nigdy nie będzie wyglądać identycznie w przypadku każdego kolejnego egzemplarza. Kupując produkty REC.ON wspieramy design społecznie odpowiedzialny. Na życzenie Klienta możemy wykonać podobny produkt z zachowaniem jego wyjątkowego charakteru.

  Elementy elektryczne zastosowane w naszych instalacjach posiadają wszystkie wymagane prawem dopuszczenia (m.in. CE, deklaracje zgodności, świadectwa jakości).

  W przypadku pytań prosimy o kontakt: contact@rec-on.eu

  Zespół [REC.ON]