LAMPA WISZĄCA # E 04-20

Zapytaj o model

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Rec-on w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego.
  Cena: 685 €

  Instalacja typu lampa wisząca.

  Awangardowa, przestrzenna konstrukcja z zębatek zawieszona na czarnym w oplocie kablu z dołączoną podsufitką wykonaną z trybiku. Odważna i wyrazista kompozycja. W jej wnętrzu umieszczona jest żarówka typu Edison, która w bardzo ciekawy sposób uzupełnia i dopełnia aranżację. Czerwona kolorystyka podkreśla szczególny temperament tego produktu. Pasuje wszędzie tam, gdzie chcemy postawić na nowoczesne wnętrza, skandynawski styl, pomieszczenie w stylu surowego loftu z dużą dawką minimalizmu i prostoty. Z powodzeniem może zaistnieć nie tylko w reprezentacyjnym salonie, ale też w gabinecie czy pokoju dziennym.

  Długość kabla do indywidualnego ustalenia.

  Wykonana ręcznie z: trybiki, zębatki.

  Dodatkowe elementy produktu: żarówka E 27 typu Edison, kabel w oplocie czarnym o długości 50 cm.

  Czynności produkcyjne: szlifowanie, polerowanie, spawanie, lakierowanie, cięcie.

  Wymiary:

  waga: 4.5 kg

  wysokość: 42 cm

  szerokość: 30 cm

  długość: 16 cm

   

  ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  [Certyfikaty]:

  [Każdy nasz produkt posiada ręcznie wykonany certyfikat. Na Certyfikacie znajdują się: jednostkowy numer seryjny produktu oraz ręczny opis części składowych]

  [Dbamy o szczegóły]:

  Nasze modele tworzone są  z materiałów pochodzących z recyklingu. Oryginalne kształty oraz niskoseryjna, ręczna produkcja sprawiają, że każdy z nich charakteryzuje się unikatowym i niepowtarzalnym wyglądem. Ekologiczny design oraz wysoka jakość wykonania wyróżniają nasze produkty na tle rynku. W przeciwieństwie do produkcji masowej, produkt powstały w procesie ręcznym nigdy nie będzie wyglądać identycznie w przypadku każdego kolejnego egzemplarza. Kupując produkty REC.ON wspieramy design społecznie odpowiedzialny. Na życzenie Klienta możemy wykonać podobny produkt z zachowaniem jego wyjątkowego charakteru.

  Elementy elektryczne zastosowane w naszych instalacjach posiadają wszystkie wymagane prawem dopuszczenia (m.in. CE, deklaracje zgodności, świadectwa jakości).

  W przypadku pytań prosimy o kontakt: contact@rec-on.eu

  Zespół [REC.ON]