LAMPKA STOŁOWA #D 01-33

Zapytaj o model

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Rec-on w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego.
  Cena: 455 €

  Opis

  Instalacja typu lampa stołowa. Nieregularny trzon z wałka rozrządu oparty na podstawie z trybu, zwieńczony niczym nieograniczoną żarówką typu Edison. Minimalistyczne piękno przedmiotu codziennego użytku – chłód metalu ocieplony równomiernie rozchodzącym się światem oraz miedziana barwą żarników. Dzięki kablowi w kolorze intensywnej czerwieni jest elegancko, ale z pazurem. Jeśli wymagasz od wnętrza swojego domu czegoś więcej, to ta lampa jest stworzona właśnie dla Ciebie.  Bądź eko – postaw na świadomy design!

  Wykonana z: tryb, wałki rozrządu

  Dodatkowe elementy produktu: żarówka E 27 – typu Edison, przewód w oplocie czerwonym, oprawka, włącznik ręczny koloru czarnego.

  Czynności produkcyjne: szlifowanie, polerowanie, spawanie, lakierowanie, cięcie.

  Wymiary:

  waga: 3.1 kg

  wysokość: 60 cm

  szerokość: 17 cm

  długość: 17 cm

   

  koszt wysyłki około: 45 zł (Polska)

  …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

  [Certyfikaty]:

  [Każdy nasz produkt posiada ręcznie wykonany certyfikat. Na Certyfikacie znajdują się: jednostkowy numer seryjny produktu oraz ręczny opis części składowych]

  [Tak pakujemy]

  [Dbamy o szczegóły]:

  Nasze modele tworzone są  z materiałów pochodzących z recyklingu. Oryginalne kształty oraz niskoseryjna, ręczna produkcja sprawiają, że każdy z nich charakteryzuje się unikatowym i niepowtarzalnym wyglądem. Ekologiczny design oraz wysoka jakość wykonania wyróżniają nasze produkty na tle rynku. W przeciwieństwie do produkcji masowej, produkt powstały w procesie ręcznym nigdy nie będzie wyglądać identycznie w przypadku każdego kolejnego egzemplarza. Kupując produkty REC.ON wspieramy design społecznie odpowiedzialny. Na życzenie Klienta możemy wykonać podobny produkt z zachowaniem jego wyjątkowego charakteru.

  Elementy elektryczne zastosowane w naszych instalacjach posiadają wszystkie wymagane prawem dopuszczenia (m.in. CE, deklaracje zgodności, świadectwa jakości).

  W przypadku pytań prosimy o kontakt: contact@rec-on.eu

  Zespół [REC.ON]