LAMPKA STOŁOWA #D 01-89

Zapytaj o model

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Rec-on w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego.
  Cena: 570 €

  Opis

  Lampa stołowa wykonana z mechanizmu różnicowego oraz wałka rozrządu. Duet nowoczesności i klasyki. Materiałowy, czarny klosz stanowi idealne dopełnienie, nadaje lampie niebywałej elegancji i wysubtelnia całokształt. Lampa ta jest nie tylko piękna, ale swoje piękno łączy z funkcjonalnością. Idealnie sprawdzi się zarówno w domu jak i w biurze.

  Wykonana ręcznie z: mechanizm różnicowy, wałek rozrządu.

  Dodatkowe elementy produktu: abażur w kolorze czarnym, o wymiarach:   cm , średnica górna ok. cm ,średnica  dolna ok.  cm, przewód w oplocie szarym, oprawka, włącznik ręczny.

  Czynności produkcyjne: szlifowanie, polerowanie, spawanie, lakierowanie, cięcie

  Wymiary:

  waga: 10,1 kg

  wysokość: 75 cm

  szerokość: 21 cm

  długość: 21 cm

   

  koszt wysyłki około: 45 zł (Polska)

  …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

  [Certyfikaty]:

  [Każdy nasz produkt posiada ręcznie wykonany certyfikat. Na Certyfikacie znajdują się: jednostkowy numer seryjny produktu oraz ręczny opis części składowych]

  [Tak pakujemy]

  [Dbamy o szczegóły]:

  Nasze modele tworzone są  z materiałów pochodzących z recyklingu. Oryginalne kształty oraz niskoseryjna, ręczna produkcja sprawiają, że każdy z nich charakteryzuje się unikatowym i niepowtarzalnym wyglądem. Ekologiczny design oraz wysoka jakość wykonania wyróżniają nasze produkty na tle rynku. W przeciwieństwie do produkcji masowej, produkt powstały w procesie ręcznym nigdy nie będzie wyglądać identycznie w przypadku każdego kolejnego egzemplarza. Kupując produkty REC.ON wspieramy design społecznie odpowiedzialny. Na życzenie Klienta możemy wykonać podobny produkt z zachowaniem jego wyjątkowego charakteru.

  Elementy elektryczne zastosowane w naszych instalacjach posiadają wszystkie wymagane prawem dopuszczenia (m.in. CE, deklaracje zgodności, świadectwa jakości).

  W przypadku pytań prosimy o kontakt: contact@rec-on.eu

  Zespół [REC.ON]