LAMPKA STOŁOWA #D 02-27

Zapytaj o model

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Rec-on w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego.
  Cena: 545 €

  Instalacja typu lampka stołowa. Nieregularny, złoty trzon lampy oparty na podstawie z trybu. Całość zwieńcza bardzo efektowny- ręcznie robiony abażur, od zewnątrz w kolorze ciemnego brązu, od środka złoty. Dzięki zastosowanej kolorystyce produkt zyskuje niepowtarzalność, styl i elegancję. Całość prezentuje się luksusowo, doskonale sprawdzi się tam, gdzie oczekuje się bardziej wyszukanych i odważnych połączeń z innymi barwami oraz fakturami materiałów. Doskonale wkomponuje się w aranżację wnętrza, zarówno w stylu klasycznym czy nowoczesnym.

  Wykonana ręcznie z: wałek rozrządu, trybik.

  Dodatkowe elementy produktu: abażur w kolorze ciemny brąz-złoty, o wymiarach:  wys. 28 cm , średnica górna ok. 30cm ,średnica  dolna ok. 40cm, przewód w oplocie czarnym, oprawka, włącznik ręczny.

  Czynności produkcyjne: szlifowanie, polerowanie, spawanie, lakierowanie, cięcie

  Wymiary:

  waga: 3.2 kg

  wysokość: 60 cm

  szerokość: 13 cm

  długość: 13 cm

   

  koszt wysyłki około: 45 zł (Polska)

  …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

  [Certyfikaty]:

  [Każdy nasz produkt posiada ręcznie wykonany certyfikat. Na Certyfikacie znajdują się: jednostkowy numer seryjny produktu oraz ręczny opis części składowych]

  [Tak pakujemy]

  [Dbamy o szczegóły]:

  Nasze modele tworzone są  z materiałów pochodzących z recyklingu. Oryginalne kształty oraz niskoseryjna, ręczna produkcja sprawiają, że każdy z nich charakteryzuje się unikatowym i niepowtarzalnym wyglądem. Ekologiczny design oraz wysoka jakość wykonania wyróżniają nasze produkty na tle rynku. W przeciwieństwie do produkcji masowej, produkt powstały w procesie ręcznym nigdy nie będzie wyglądać identycznie w przypadku każdego kolejnego egzemplarza. Kupując produkty REC.ON wspieramy design społecznie odpowiedzialny. Na życzenie Klienta możemy wykonać podobny produkt z zachowaniem jego wyjątkowego charakteru.

  Elementy elektryczne zastosowane w naszych instalacjach posiadają wszystkie wymagane prawem dopuszczenia (m.in. CE, deklaracje zgodności, świadectwa jakości).

  W przypadku pytań prosimy o kontakt: contact@rec-on.eu

  Zespół [REC.ON]