LAMPKA STOŁOWA #D 03-12

Zapytaj o model

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Rec-on w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego.
  Cena: 259 €

  Opis

  Instalacja typu lampka stołowa. Nieszablonowa podstawa w formie spirali zwieńczona niczym nieograniczoną żarówką typu Edison.  Wyraziste zestawienie barw – intensywnej i pełnej pasji czerwieni z klasyczną czernią. Połączenie stonowanych i nasyconych barw nadaje lampce niezwykle nowoczesny charakter. Zainspiruj się zestawieniami kolorów i wykreuj swoje wnętrze!

  Wykonana z:  koło pasowe, sprężyna, trybik.

  Dodatkowe elementy produktu: żarówka E 27 typ retro kabel w oplocie czerwony, włącznik ręczny czarny.

  Czynności produkcyjne: szlifowanie, polerowanie, spawanie, lakierowanie proszkowe, cięcie.

  Wymiary:

  waga: 3,6 kg

  wysokość: 32 cm

  szerokość: 13 cm

  długość: 13 cm

  koszt wysyłki około: 25 zł (Polska)

  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

  [Certyfikaty]:

  [Każdy nasz produkt posiada ręcznie wykonany certyfikat. Na Certyfikacie znajdują się: jednostkowy numer seryjny produktu oraz ręczny opis części składowych]

  [Tak pakujemy]

  [Dbamy o szczegóły]:

  Nasze modele tworzone są  z materiałów pochodzących z recyklingu. Oryginalne kształty oraz niskoseryjna, ręczna produkcja sprawiają, że każdy z nich charakteryzuje się unikatowym i niepowtarzalnym wyglądem. Ekologiczny design oraz wysoka jakość wykonania wyróżniają nasze produkty na tle rynku. W przeciwieństwie do produkcji masowej, produkt powstały w procesie ręcznym nigdy nie będzie wyglądać identycznie w przypadku każdego kolejnego egzemplarza. Kupując produkty REC.ON wspieramy design społecznie odpowiedzialny. Na życzenie Klienta możemy wykonać podobny produkt z zachowaniem jego wyjątkowego charakteru.

  Elementy elektryczne zastosowane w naszych instalacjach posiadają wszystkie wymagane prawem dopuszczenia (m.in. CE, deklaracje zgodności, świadectwa jakości).

  W przypadku pytań prosimy o kontakt: contact@rec-on.eu

  Zespół [REC.ON]