LAMPKA STOŁOWA #D 04-66

Zapytaj o model

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Rec-on w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego.
  Cena: 540 €

  Opis

  Instalacja typu lampka stołowa. Masywna podstawa z mechanizmu skrzyni biegów zwieńczona żarówką typu Edison nieograniczona kloszem. Inspirujące połączenie surowej stali ze złotym akcentem. Kompozycja o wyszukanym guście, przemawiająca do nas w sposób subtelny, ale zdecydowany. Idealna do kreowania niepowtarzalnego klimatu w pokoju dziennym oraz sypialni.

  Wykonana z: mechanizm skrzyni biegów, koło rozrządu.

  Dodatkowe elementy produktu:  żarówka E 27 – typu Edison, kabel w oplocie czarno-białym, włącznik ręczny czarny.

  Czynności produkcyjne: szlifowanie, polerowanie, spawanie, lakierowanie proszkowe, cięcie.

   

  Wymiary:

  waga: 4,5 kg

  wysokość: 40 cm

  szerokość: 13 cm

  długość: 13 cm

   

  koszt wysyłki około: 25 zł (Polska)

  …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

  [Certyfikaty]:

  [Każdy nasz produkt posiada ręcznie wykonany certyfikat. Na Certyfikacie znajdują się: jednostkowy numer seryjny produktu oraz ręczny opis części składowych]

  [Tak pakujemy]

  [Dbamy o szczegóły]:

  Nasze modele tworzone są  z materiałów pochodzących z recyklingu. Oryginalne kształty oraz niskoseryjna, ręczna produkcja sprawiają, że każdy z nich charakteryzuje się unikatowym i niepowtarzalnym wyglądem. Ekologiczny design oraz wysoka jakość wykonania wyróżniają nasze produkty na tle rynku. W przeciwieństwie do produkcji masowej, produkt powstały w procesie ręcznym nigdy nie będzie wyglądać identycznie w przypadku każdego kolejnego egzemplarza. Kupując produkty REC.ON wspieramy design społecznie odpowiedzialny. Na życzenie Klienta możemy wykonać podobny produkt z zachowaniem jego wyjątkowego charakteru.

  Elementy elektryczne zastosowane w naszych instalacjach posiadają wszystkie wymagane prawem dopuszczenia (m.in. CE, deklaracje zgodności, świadectwa jakości).

  W przypadku pytań prosimy o kontakt: contact@rec-on.eu

  Zespół [REC.ON]