LAMPKA STOŁOWA #D 05-06

Zapytaj o model

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Rec-on w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego.
  Cena: 805 €

  Opis

  Wyjątkowy model stworzony w artystycznej współpracy z polskim artystą malarzem Jerzym Zajączkowskim.

  Instalacja typu lampka stołowa wykonana z trybów skrzyni biegów. Fikuśny trzon lampki zwieńczony oryginalną, nieograniczoną kloszem żarówką typu Edison.  Wyrazista, soczysta kolorystyka – wiosenna zieleń oraz różnokolorowe, ręcznie malowane zdobienia. Kolory życia, radości, zabawy, które wprowadzą wiosenna świeżość do Twojego wnętrza.

  Wykonana z:  tryby skrzyni biegów.

  Dodatkowe elementy produktu: żarówka E 27 typu Edison, kabel w oplocie czarnym, włącznik ręczny.

  Czynności produkcyjne: szlifowanie, polerowanie, spawanie, lakierowanie proszkowe, cięcie.

  Wymiary:

  waga: 8,1 kg

  wysokość: 63 cm

  szerokość: 20 cm

  długość: 20 cm

  Sztuka więcej niż użytkowa, czyli REC.ON i Jerzy Zajączkowski łączą siły!

  Jerzy Zajączkowski to malarz i rzeźbiarz z Wrocławia. Indywidualną ścieżkę swojej twórczości odnalazł studiując i pracując w Monachium. Artysta wybrał malarstwo abstrakcyjne oparte o formy geometryczne. Kolor, punkt, rytm, geometria i dynamizm kolorystyczny zdają się najlepiej opisywać charakter twórczości Jerzego Zajączkowskiego. Jego obrazy to system gęsto rozmieszczonych punktów i gra przenikających się kolorów. Podkładem dla jego obrazów jest nie tylko płótno. Artysta maluje również na konstrukcjach zbudowanych z płyt metalowych, a także z pleksi i płyt MDF, czy niepotrzebnych mebli. Użycie metalu jest wyrazem jego zamiłowania do geometrii. Pozwala również na tworzenie obrazów trójwymiarowych, które wraz z pełną emocji grą kolorów nadają jego dziełom charakteru i wyrazu.

  Dostrzeganie potencjału metalu i zużytych materiałów, niepowtarzalność, bezkompromisowe podejście do tworzenia i nieustanne poszukiwania nowych form to wartości, które łączą REC.ON i Jerzego Zajączkowskiego. Surowe, industrialne i stwarzające nieograniczone możliwości zużyte części samochodowe są doskonałym „podkładem” dla pełnego wyrazu malarstwa Zajączkowskiego.
  Wobec idei połączenia sztuki abstrakcyjnej i ekologicznego wzornictwa opartego o upcykling – nadawanie nieużywanym przedmiotom nowej funkcji – trudno było przejść obojętnie.

  W efekcie powstała seria produktów REC.ON pomalowanych przez Zajączkowskiego.
  W ramach kooperacji pod pędzel malarza trafiły trzy wzory lamp. Każda z nich jest niepowtarzalna, bowiem każdy obiekt, który opuszcza pracownię REC.ON składa się z innych (choć czasem podobnych do siebie) elementów. Stworzony jest ręcznie, tak, jak ręcznie pomalował je zaproszony do współpracy artysta.

  …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

  [Certyfikaty]:

  [Każdy nasz produkt posiada ręcznie wykonany certyfikat. Na Certyfikacie znajdują się: jednostkowy numer seryjny produktu oraz ręczny opis części składowych]

  [Tak pakujemy]

  [Dbamy o szczegóły]:

  Nasze modele tworzone są  z materiałów pochodzących z recyklingu. Oryginalne kształty oraz niskoseryjna, ręczna produkcja sprawiają, że każdy z nich charakteryzuje się unikatowym i niepowtarzalnym wyglądem. Ekologiczny design oraz wysoka jakość wykonania wyróżniają nasze produkty na tle rynku. W przeciwieństwie do produkcji masowej, produkt powstały w procesie ręcznym nigdy nie będzie wyglądać identycznie w przypadku każdego kolejnego egzemplarza. Kupując produkty REC.ON wspieramy design społecznie odpowiedzialny. Na życzenie Klienta możemy wykonać podobny produkt z zachowaniem jego wyjątkowego charakteru.

  Elementy elektryczne zastosowane w naszych instalacjach posiadają wszystkie wymagane prawem dopuszczenia (m.in. CE, deklaracje zgodności, świadectwa jakości).

  W przypadku pytań prosimy o kontakt: contact@rec-on.eu

  Zespół [REC.ON]