LAMPKA STOŁOWA #D 06-18

Zapytaj o model

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Rec-on w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego.
  Cena: 330 €

  Opis

  Instalacja typu lampa stołowa. Produkt w 100% upcyklingowy. Trzon wykonany z zębatek w klasycznym czarnym kolorze. Unikatowym elementem tej lampki jest abażur wykonany ręcznie z poduszki powietrznej.  Akcent kolorystyczny w postaci czerwonego kabla dodatkowo przyciąga uwagę. Całość tworzy intrygującą, ekologiczną kompozycję. Postaw na świadomy design, wybieraj produkty z duszą.

  Wykonana ręcznie z: koła zębate paska rozrządu.

  Dodatkowe elementy produktu: abażur z poduszki powietrznej, kabel w oplocie czerwonym, włącznik ręczny czarny.

  Czynności produkcyjne: szlifowanie, polerowanie, spawanie, lakierowanie, cięcie.

  Wymiary:

  waga: 2,2 kg

  wysokość: 48 cm

  szerokość: 13 cm

  długość: 13 cm

   

  koszt wysyłki około: 25 zł (Polska)

  …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

  [Certyfikaty]:

  [Każdy nasz produkt posiada ręcznie wykonany certyfikat. Na Certyfikacie znajdują się: jednostkowy numer seryjny produktu oraz ręczny opis części składowych]

  [Tak pakujemy]

  [Dbamy o szczegóły]:

  Nasze modele tworzone są  z materiałów pochodzących z recyklingu. Oryginalne kształty oraz niskoseryjna, ręczna produkcja sprawiają, że każdy z nich charakteryzuje się unikatowym i niepowtarzalnym wyglądem. Ekologiczny design oraz wysoka jakość wykonania wyróżniają nasze produkty na tle rynku. W przeciwieństwie do produkcji masowej, produkt powstały w procesie ręcznym nigdy nie będzie wyglądać identycznie w przypadku każdego kolejnego egzemplarza. Kupując produkty REC.ON wspieramy design społecznie odpowiedzialny. Na życzenie Klienta możemy wykonać podobny produkt z zachowaniem jego wyjątkowego charakteru.

  Elementy elektryczne zastosowane w naszych instalacjach posiadają wszystkie wymagane prawem dopuszczenia (m.in. CE, deklaracje zgodności, świadectwa jakości).

  W przypadku pytań prosimy o kontakt: contact@rec-on.eu

  Zespół [REC.ON]