LAMPKA STOŁOWA #E 02-30

Zapytaj o model

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Rec-on w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego.
  Cena: 466 €

  Opis

  Prosta i elegancka lampa stołowa. Masywna podstawa wykonana z tłoku z korbowodem, zwieńczona stonowanym abażurem. Nowoczesna i konsekwentna aranżacja, która zaskakuje swoim funkcjonalizmem –  lampę można wykorzystać również jako stojak na wino. Stanowi stylowy i ponadczasowy akcent, doskonale pasuje do wnętrz z pogranicza klasyki i nowoczesności.

  Wykonana ręcznie z: tłok z korbowodem z silnika od samochodu ciężarowego.

  Dodatkowe elementy produktu: oświetlenie żarówkowe E 27, abażur o średnicy 30 i 40 cm, wys. 29 cm, przewód w oplocie czarnym, oprawka, włącznik ręczny koloru czarnego.

  Czynności produkcyjne: szlifowanie, polerowanie, spawanie, lakierowanie, cięcie.

  Wymiary:

  Waga: 10,6 kg

  wysokość: 45 cm

  szerokość: 12 cm

  długość: 12 cm

   

  koszt wysyłki około: 45 zł (Polska)

  …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

  [Certyfikaty]:

  [Każdy nasz produkt posiada ręcznie wykonany certyfikat. Na Certyfikacie znajdują się: jednostkowy numer seryjny produktu oraz ręczny opis części składowych]

  [Tak pakujemy]

  [Dbamy o szczegóły]:

  Nasze modele tworzone są  z materiałów pochodzących z recyklingu. Oryginalne kształty oraz niskoseryjna, ręczna produkcja sprawiają, że każdy z nich charakteryzuje się unikatowym i niepowtarzalnym wyglądem. Ekologiczny design oraz wysoka jakość wykonania wyróżniają nasze produkty na tle rynku. W przeciwieństwie do produkcji masowej, produkt powstały w procesie ręcznym nigdy nie będzie wyglądać identycznie w przypadku każdego kolejnego egzemplarza. Kupując produkty REC.ON wspieramy design społecznie odpowiedzialny. Na życzenie Klienta możemy wykonać podobny produkt z zachowaniem jego wyjątkowego charakteru.

  Elementy elektryczne zastosowane w naszych instalacjach posiadają wszystkie wymagane prawem dopuszczenia (m.in. CE, deklaracje zgodności, świadectwa jakości).

  W przypadku pytań prosimy o kontakt: contact@rec-on.eu

  Zespół [REC.ON]