LAMPKA STOŁOWA #E 05-07

Zapytaj o model

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Rec-on w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego.
  Cena: 280 €

  Instalacja typu lampa stołowa. Eko-charakteru nadaje podstawa, którą stanowi prostopadłościan wykonany z surowców wtórnych – 150-letniego drewna, które służyło kiedyś jako konstrukcja domu. Drewno poddane zostało procesowi szczotkowania, przez co lampka zyskała indywidualny, niepowtarzalny charakter. Model ten jest wykonany z dbałością o środowisko – 100% upcyklingowy. Prostota i elegancja. Jest naturalnie i bez przepychu, po prostu świadomy design.

  Wykonana z:  150 letnie drewno z odzysku.
  Dodatkowe elementy produktu: żarówka E 27 – typu Edison, kabel w oplocie czarnym, włącznik ręczny.

  Ręczne czynności produkcyjne: czyszczenie, cięcie, szczotkowanie.

  Wymiary:

  waga: 1 kg

  wysokość: 16 cm

  szerokość: 8 cm

  długość: 11 cm

   

  koszt wysyłki około: 45 zł (Polska)

  …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

  [Certyfikaty]:

  [Każdy nasz produkt posiada ręcznie wykonany certyfikat. Na Certyfikacie znajdują się: jednostkowy numer seryjny produktu oraz ręczny opis części składowych]

  [Dbamy o szczegóły]:

  Nasze modele tworzone są  z materiałów pochodzących z recyklingu. Oryginalne kształty oraz niskoseryjna, ręczna produkcja sprawiają, że każdy z nich charakteryzuje się unikatowym i niepowtarzalnym wyglądem. Ekologiczny design oraz wysoka jakość wykonania wyróżniają nasze produkty na tle rynku. W przeciwieństwie do produkcji masowej, produkt powstały w procesie ręcznym nigdy nie będzie wyglądać identycznie w przypadku każdego kolejnego egzemplarza. Kupując produkty REC.ON wspieramy design społecznie odpowiedzialny. Na życzenie Klienta możemy wykonać podobny produkt z zachowaniem jego wyjątkowego charakteru.

  Elementy elektryczne zastosowane w naszych instalacjach posiadają wszystkie wymagane prawem dopuszczenia (m.in. CE, deklaracje zgodności, świadectwa jakości).

  W przypadku pytań prosimy o kontakt: contact@rec-on.eu

  Zespół [REC.ON]