PÓŁKA DREWNIANA #F 04-01

Zapytaj o model

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Rec-on w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego.
  Cena: 215 €

  Półka ścienna z ukrytym mocowaniem, wykonana ze 150-letniego drewna pochodzącego z rozbiórki. Jej prosta, geometryczna forma świetnie wpisuje się w minimalistyczny trend. Widoczne sęki i spękania to walory, które dodają produktowi charakteru. Swoiste połączenie wyrazistego designu z funkcjonalnością, które wykracza poza utarte schematy. Półka naturalnie wyjątkowa! Podkreśli urok prywatnych mieszkań i pomieszczeń biurowych.

  Wykonana z:150-letnie drewno pochodzące z rozbiórki budynku.

  Podpórka półki: stal.

  Ręczne czynności produkcyjne: czyszczenie, cięcie, szczotkowanie.

  Wymiary:

  waga: 6 kg

  wysokość: 6 cm

  szerokość: 11 cm

  długość: 110 cm

   

  koszt wysyłki około: 25 zł (Polska)

  …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

  [Certyfikaty]:

  [Każdy nasz produkt posiada ręcznie wykonany certyfikat. Na Certyfikacie znajdują się: jednostkowy numer seryjny produktu oraz ręczny opis części składowych]

  [Dbamy o szczegóły]:

  Nasze modele tworzone są  z materiałów pochodzących z recyklingu. Oryginalne kształty oraz niskoseryjna, ręczna produkcja sprawiają, że każdy z nich charakteryzuje się unikatowym i niepowtarzalnym wyglądem. Ekologiczny design oraz wysoka jakość wykonania wyróżniają nasze produkty na tle rynku. W przeciwieństwie do produkcji masowej, produkt powstały w procesie ręcznym nigdy nie będzie wyglądać identycznie w przypadku każdego kolejnego egzemplarza. Kupując produkty REC.ON wspieramy design społecznie odpowiedzialny. Na życzenie Klienta możemy wykonać podobny produkt z zachowaniem jego wyjątkowego charakteru.

  Elementy elektryczne zastosowane w naszych instalacjach posiadają wszystkie wymagane prawem dopuszczenia (m.in. CE, deklaracje zgodności, świadectwa jakości).

  W przypadku pytań prosimy o kontakt: contact@rec-on.eu

  Zespół [REC.ON]