STOJAK #C 01-47

Zapytaj o model

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Rec-on w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego.
  Cena: 344 €

  Opis

  Stojak / Świecznik pojedynczy. Niepozorny, skromny i niezwykle szykowny. Wprowadza do wnętrza stylowy i ponadczasowy akcent. Świetnie komponuje się z doniczkami lub ozdobnymi świecami – spełniając funkcję świecznika lub kwietnika. Ujmuje prostym, nowatorskim kształtem i neutralną kolorystyką. Jego minimalistyczny design doskonale wtapia się w tło, dzięki temu nie przytłacza pomieszczenia. To świetny wybór do pomieszczeń urządzonych w stylu industrialnym, loftowym czy nowoczesnym.

  Wykonany ręcznie z: wałek skrzyni biegów, koła zębate paska rozrządu.

  Czynności produkcyjne:szlifowanie, polerowanie, spawanie, lakierowanie, cięcie.

  Wymiary:

  średnica podstawki   cm

  waga: 3,1 kg

  wysokość: 32 cm

  szerokość: 13 cm

  długość: 13 cm

   

  koszt wysyłki około: 45 zł (Polska)

  ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  [Certyfikaty]:

  [Każdy nasz produkt posiada ręcznie wykonany certyfikat. Na Certyfikacie znajdują się: jednostkowy numer seryjny produktu oraz ręczny opis części składowych]

  [Tak pakujemy]

  [Dbamy o szczegóły]:

  Nasze modele tworzone są  z materiałów pochodzących z recyklingu. Oryginalne kształty oraz niskoseryjna, ręczna produkcja sprawiają, że każdy z nich charakteryzuje się unikatowym i niepowtarzalnym wyglądem. Ekologiczny design oraz wysoka jakość wykonania wyróżniają nasze produkty na tle rynku. W przeciwieństwie do produkcji masowej, produkt powstały w procesie ręcznym nigdy nie będzie wyglądać identycznie w przypadku każdego kolejnego egzemplarza. Kupując produkty REC.ON wspieramy design społecznie odpowiedzialny. Na życzenie Klienta możemy wykonać podobny produkt z zachowaniem jego wyjątkowego charakteru.

  Elementy elektryczne zastosowane w naszych instalacjach posiadają wszystkie wymagane prawem dopuszczenia (m.in. CE, deklaracje zgodności, świadectwa jakości).

  W przypadku pytań prosimy o kontakt: contact@rec-on.eu

  Zespół [REC.ON]