STOJAK #C 01-56

Zapytaj o model

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Rec-on w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego.
  Cena: 298 €

  Opis

  Stojak / Świecznik pojedynczy. Dopracowana, nieregularna forma. Inspirujące połączenie surowej stali ze złotym akcentem. Doskonale prezentuje  się z doniczkami lub ozdobnymi świecami, spełniając funkcję świecznika bądź kwietnika. Połączenie nowoczesności i subtelności. Wyrazisty i niecodzienny akcent w dekoracji wnętrz w stylu industrialnym, loftowym czy nowoczesnym.

   

  Wykonany ręcznie z: wałek skrzyni biegów, koła paska rozrządu, sprzęgło tarczowe.

  Czynności produkcyjne:szlifowanie, polerowanie, spawanie, lakierowanie, cięcie.

  Wymiary:

  średnica podstawki   cm

  waga: 3,4 kg

  wysokość: 33 cm

  szerokość: 13 cm

  długość: 13 cm

   

  koszt wysyłki około: 45 zł (Polska)

  ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  [Certyfikaty]:

  [Każdy nasz produkt posiada ręcznie wykonany certyfikat. Na Certyfikacie znajdują się: jednostkowy numer seryjny produktu oraz ręczny opis części składowych]

  [Tak pakujemy]

  [Dbamy o szczegóły]:

   

  Nasze modele tworzone są  z materiałów pochodzących z recyklingu. Oryginalne kształty oraz niskoseryjna, ręczna produkcja sprawiają, że każdy z nich charakteryzuje się unikatowym i niepowtarzalnym wyglądem. Ekologiczny design oraz wysoka jakość wykonania wyróżniają nasze produkty na tle rynku. W przeciwieństwie do produkcji masowej, produkt powstały w procesie ręcznym nigdy nie będzie wyglądać identycznie w przypadku każdego kolejnego egzemplarza. Kupując produkty REC.ON wspieramy design społecznie odpowiedzialny. Na życzenie Klienta możemy wykonać podobny produkt z zachowaniem jego wyjątkowego charakteru.

  Elementy elektryczne zastosowane w naszych instalacjach posiadają wszystkie wymagane prawem dopuszczenia (m.in. CE, deklaracje zgodności, świadectwa jakości).

  W przypadku pytań prosimy o kontakt: contact@rec-on.eu

  Zespół [REC.ON]