STÓŁ #F 01-02

Zapytaj o model

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Rec-on w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego.
  Cena: 1840 €

  Industrialny, prostokątny stół. Efekt kilkudziesięciu godzin ręcznej pracy rzemieślników. Blat wykonany z ponad 100-letniego drewna sosnowego pochodzącego z rozbiórki budynku mieszkalnego. Drewno naznaczone jest biegiem czasu, który podkreślił naturalne piękno i szlachetność tego surowca. Jego faktura, widoczne sęki oraz ślady po kornikach podkreślają upcykingowy charakter produktu i nadają mu unikalności. Niebanalna, stalowa i surowa  rama wykonana z wałków rozrządu oraz profili metalowych. Dzięki zamontowanym kółkom stolik zyskuje ma mobilności, pozwala na łatwe przearanżowanie wnętrza. Prosty i ponadczasowy. Świetnie sprawdzi się przy urządzaniu wnętrz nowoczesnych typu loft i vintage, a także doskonale wkomponuje się w aranżacje bardziej klasyczne.

  Wykonany ręcznie z: wałki rozrządu, profile metalowe i 100-letni blat sosnowy, kółka jezdne.

  Czynności produkcyjne: szlifowanie, polerowanie, spawanie, lakierowanie, cięcie.

  Wymiary:

  waga: 40 kg

  wysokość: 65 cm

  szerokość: 75 cm

  długość: 104 cm

   

  *z uwagi na gabaryty forma dostawy do ustalenia

  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

  [Certyfikaty]:

  [Każdy nasz produkt posiada ręcznie wykonany certyfikat. Na Certyfikacie znajdują się: jednostkowy numer seryjny produktu oraz ręczny opis części składowych]

  [Dbamy o szczegóły]:

  Nasze modele tworzone są  z materiałów pochodzących z recyklingu. Oryginalne kształty oraz niskoseryjna, ręczna produkcja sprawiają, że każdy z nich charakteryzuje się unikatowym i niepowtarzalnym wyglądem. Ekologiczny design oraz wysoka jakość wykonania wyróżniają nasze produkty na tle rynku. W przeciwieństwie do produkcji masowej, produkt powstały w procesie ręcznym nigdy nie będzie wyglądać identycznie w przypadku każdego kolejnego egzemplarza. Kupując produkty REC.ON wspieramy design społecznie odpowiedzialny. Na życzenie Klienta możemy wykonać podobny produkt z zachowaniem jego wyjątkowego charakteru.

  Elementy elektryczne zastosowane w naszych instalacjach posiadają wszystkie wymagane prawem dopuszczenia (m.in. CE, deklaracje zgodności, świadectwa jakości).

  W przypadku pytań prosimy o kontakt: contact@rec-on.eu

  Zespół [REC.ON]