STOLIK #F 01-04

Zapytaj o model

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Rec-on w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego.
  Cena: 785 €

  Oryginalny mały stolik doskonale komponuje się z nowoczesną kanapą lub fotelem. Dzięki swoim nietypowym kształtom (posiada tylko dwie nogi) z łatwością dostosujesz go do innych mebli. Metalowe nogi pomalowane na biało kontrastują z odcieniem sosnowego blatu nadając całości lekkości i wyrazistego charakteru. Drewno użyte do budowy stolika ma ponad 150 lat i pochodzi z konstrukcji starego domu. Stolik doskonale dopełni wnętrze zarówno w stylu skandynawskich jak i loftowym.

  Wykonany z: wałki rozrządu, 150 letni blat sosnowy.

  Czynności produkcyjne: szlifowanie, polerowanie, spawanie, lakierowanie, cięcie.

  Wymiary:

  waga: 15 kg

  wysokość: 63 cm

  szerokość: 40 cm

  długość: 40 cm

   

  *z uwagi na gabaryty forma dostawy do ustalenia

  ……………………………………………………………………………………………………………………………………………

  [Certyfikaty]:

  [Każdy nasz produkt posiada ręcznie wykonany certyfikat. Na Certyfikacie znajdują się: jednostkowy numer seryjny produktu oraz ręczny opis części składowych]

  [Dbamy o szczegóły]:

  Nasze modele tworzone są  z materiałów pochodzących z recyklingu. Oryginalne kształty oraz niskoseryjna, ręczna produkcja sprawiają, że każdy z nich charakteryzuje się unikatowym i niepowtarzalnym wyglądem. Ekologiczny design oraz wysoka jakość wykonania wyróżniają nasze produkty na tle rynku. W przeciwieństwie do produkcji masowej, produkt powstały w procesie ręcznym nigdy nie będzie wyglądać identycznie w przypadku każdego kolejnego egzemplarza. Kupując produkty REC.ON wspieramy design społecznie odpowiedzialny. Na życzenie Klienta możemy wykonać podobny produkt z zachowaniem jego wyjątkowego charakteru.

  Elementy elektryczne zastosowane w naszych instalacjach posiadają wszystkie wymagane prawem dopuszczenia (m.in. CE, deklaracje zgodności, świadectwa jakości).

  W przypadku pytań prosimy o kontakt: contact@rec-on.eu

  Zespół [REC.ON]