Szafa METALOWA

Zapytaj o model

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Rec-on w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego.
  Cena: Indywidualna wycena

  Szafa o mocnej, surowej stylistyce – chłód metalu w ażurowej kreacji. Blaszane plecy i boki szafy zostały zestawione z elementami z siatki cięto-ciągnionej, dyskretnie zakrywającej zawartość szafy. Gra pomiędzy subtelnością a masywnością. Siatka z oczkami kwadratowymi nawiązuje do oryginalnej podłogi w Fabryce Polleny. Stylowy mebel, który nada wyraźny ton każdemu industrialnemu wnętrzu.

  Wykonana z: blacha, siatka cięto-ciągniona.

  Proces: spawanie, malowanie proszkowo, wykonanie zawiasów umożliwiających otwieranie szafy.

  Wymiary:

  waga: około 90 kg

  wysokość:   220 cm

  szerokość: 360 cm (2 szafy po 180 cm)

  długość: 60 cm

   

  *z uwagi na gabaryty forma dostawy do ustalenia

  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

  [Certyfikaty]:

  [Każdy nasz produkt posiada ręcznie wykonany certyfikat. Na Certyfikacie znajdują się: jednostkowy numer seryjny produktu oraz ręczny opis części składowych]

  [Dbamy o szczegóły]:

  Nasze modele tworzone są  z materiałów pochodzących z recyklingu. Oryginalne kształty oraz niskoseryjna, ręczna produkcja sprawiają, że każdy z nich charakteryzuje się unikatowym i niepowtarzalnym wyglądem. Ekologiczny design oraz wysoka jakość wykonania wyróżniają nasze produkty na tle rynku. W przeciwieństwie do produkcji masowej, produkt powstały w procesie ręcznym nigdy nie będzie wyglądać identycznie w przypadku każdego kolejnego egzemplarza. Kupując produkty REC.ON wspieramy design społecznie odpowiedzialny. Na życzenie Klienta możemy wykonać podobny produkt z zachowaniem jego wyjątkowego charakteru.

  Elementy elektryczne zastosowane w naszych instalacjach posiadają wszystkie wymagane prawem dopuszczenia (m.in. CE, deklaracje zgodności, świadectwa jakości).

  W przypadku pytań prosimy o kontakt: contact@rec-on.eu

  Zespół [REC.ON]