SZAFA SZKLANA #F 06-01

Zapytaj o model

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Rec-on w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego.
  Cena: 860 €

  Szafa szklana wykonana z odrestaurowanej szafy medycznej z lat 60-tych. Wyposażona w dwie pary drzwiczek oraz trzy półki wykonane dodatkowo ze szkła. Na metalowym stelażu widoczne są ślady upływu czasu. Unikatowy model, który przypadnie do gustu koneserom recyklingu. Prosty, surowy design, który doda wyrazistego charakteru każdej aranżacji. Będzie idealnym akcentem we wnętrzu w stylu industrialnym lub vintage. Sprawdzi się  w roli witryny w salonie lub szafki na książki w pokoju dziennym.

  Proces: spawanie, naprawa, czyszczenie, szklane półki wykonane pod wymiar wnętrza szafy.

  Wymiary:

  waga: 80 kg

  wysokość:   178 cm

  szerokość: 95 cm

  głębokość: 47 cm

   

  *z uwagi na gabaryty forma dostawy do ustalenia

  ………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

  [Certyfikaty]:

  [Każdy nasz produkt posiada ręcznie wykonany certyfikat. Na Certyfikacie znajdują się: jednostkowy numer seryjny produktu oraz ręczny opis części składowych]

  [Dbamy o szczegóły]:

  Nasze modele tworzone są  z materiałów pochodzących z recyklingu. Oryginalne kształty oraz niskoseryjna, ręczna produkcja sprawiają, że każdy z nich charakteryzuje się unikatowym i niepowtarzalnym wyglądem. Ekologiczny design oraz wysoka jakość wykonania wyróżniają nasze produkty na tle rynku. W przeciwieństwie do produkcji masowej, produkt powstały w procesie ręcznym nigdy nie będzie wyglądać identycznie w przypadku każdego kolejnego egzemplarza. Kupując produkty REC.ON wspieramy design społecznie odpowiedzialny. Na życzenie Klienta możemy wykonać podobny produkt z zachowaniem jego wyjątkowego charakteru.

  Elementy elektryczne zastosowane w naszych instalacjach posiadają wszystkie wymagane prawem dopuszczenia (m.in. CE, deklaracje zgodności, świadectwa jakości).

  W przypadku pytań prosimy o kontakt: contact@rec-on.eu

  Zespół [REC.ON]