SZAFKA RTV #F 02-05

Zapytaj o model

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Rec-on w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego.
  Cena: Indywidualna wycena

  Szafka RTV wykonana z  szafki ubraniowej BHP z lat 70-tych. Unikatowy model z duszą, w 100% upcyklingowy! Szafka wystawiona została na kilka tygodni na działanie czynników atmosferycznych. Zabieg ten pozwolił na uzyskaniu efektu naturalnej powłoki rdzawej. Wyposażona jest w zawiasy umożliwiające bezpieczne otwieranie i zamykanie szafki oraz w nóżki z trybików do regulacji wysokości. Dodatkowo z tyłu znajdują się otwory umożliwiające wprowadzenie przewodów do urządzeń RTV. Cała forma jest intrygująca, minimalistyczna i klimatyczna. Surowy element dekoracyjny, który wprowadza powiew przeszłości. Dla wytrawnych koneserów designu ekologicznego.

  Czynności produkcyjne: spawanie, naprawa, piaskowanie, szczotkowanie, wykonanie gwintowanych nóżek do regulacji wysokości, wykonanie zawiasów umożliwiających otwieranie szafki, wykonanie otworów do wprowadzanie przewodów

  Wymiary:

  waga: 40 kg

  wysokość: 50 cm

  szerokość: 68 cm

  długość: 175 cm

   

  *z uwagi na gabaryty forma dostawy do ustalenia

  ……………………………………………………………………………………………………………………………………………

  [Certyfikaty]:

  [Każdy nasz produkt posiada ręcznie wykonany certyfikat. Na Certyfikacie znajdują się: jednostkowy numer seryjny produktu oraz ręczny opis części składowych]

  [Dbamy o szczegóły]:

  Nasze modele tworzone są  z materiałów pochodzących z recyklingu. Oryginalne kształty oraz niskoseryjna, ręczna produkcja sprawiają, że każdy z nich charakteryzuje się unikatowym i niepowtarzalnym wyglądem. Ekologiczny design oraz wysoka jakość wykonania wyróżniają nasze produkty na tle rynku. W przeciwieństwie do produkcji masowej, produkt powstały w procesie ręcznym nigdy nie będzie wyglądać identycznie w przypadku każdego kolejnego egzemplarza. Kupując produkty REC.ON wspieramy design społecznie odpowiedzialny. Na życzenie Klienta możemy wykonać podobny produkt z zachowaniem jego wyjątkowego charakteru.

  Elementy elektryczne zastosowane w naszych instalacjach posiadają wszystkie wymagane prawem dopuszczenia (m.in. CE, deklaracje zgodności, świadectwa jakości).

  W przypadku pytań prosimy o kontakt: contact@rec-on.eu

  Zespół [REC.ON]