WIESZAK STOJĄCY #A 01-17

Zapytaj o model

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Rec-on w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego.
  Cena: 1260 €

  Oryginalny, ręcznie wykonany wieszak na ubrania. Produkt w 100% upcyklingowy. Do jego konstrukcji wykorzystano  części samochodowe pochodzące z odzysku. Minimalistyczny i wyrazisty.  Będzie idealnym dopełnieniem wnętrza, wprowadzi wzorniczą świeżość i element unikalności w każdą aranżację.

  Wykonany z: koła rozruchowe, wałki rozrządu, zawory..

  Czynności produkcyjne: szlifowanie, polerowanie, spawanie, lakierowanie, cięcie

  Wymiary:

  waga: 19,8 kg

  wysokość: 174 cm

  szerokość: 32 cm

  długość: 32 cm

  *z uwagi na gabaryty forma dostawy do ustalenia

  ……………………………………………………………………………………………………………………………………………

  [Certyfikaty]:

  [Każdy nasz produkt posiada ręcznie wykonany certyfikat. Na Certyfikacie znajdują się: jednostkowy numer seryjny produktu oraz ręczny opis części składowych]

  [Dbamy o szczegóły]:

  Nasze modele tworzone są  z materiałów pochodzących z recyklingu. Oryginalne kształty oraz niskoseryjna, ręczna produkcja sprawiają, że każdy z nich charakteryzuje się unikatowym i niepowtarzalnym wyglądem. Ekologiczny design oraz wysoka jakość wykonania wyróżniają nasze produkty na tle rynku. W przeciwieństwie do produkcji masowej, produkt powstały w procesie ręcznym nigdy nie będzie wyglądać identycznie w przypadku każdego kolejnego egzemplarza. Kupując produkty REC.ON wspieramy design społecznie odpowiedzialny. Na życzenie Klienta możemy wykonać podobny produkt z zachowaniem jego wyjątkowego charakteru.

  Elementy elektryczne zastosowane w naszych instalacjach posiadają wszystkie wymagane prawem dopuszczenia (m.in. CE, deklaracje zgodności, świadectwa jakości).

  W przypadku pytań prosimy o kontakt: contact@rec-on.eu

  Zespół [REC.ON]