WIESZAK STOJĄCY #A 01-18

Zapytaj o model

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Rec-on w celu realizacji przesłanego przeze mnie zgłoszenia kontaktowego.
  Cena: 1270 €

  Niepozorny, a jednocześnie intrygujący  i niezwykle szykowny wieszak na ubrania. Jego interesująca forma stwarza szerokie możliwości wykorzystania. Pozwala na zawieszenie kilku sztuk odzieży, pomieści również parasole. Ujmuje prostym, a jednocześnie bardzo eleganckim kształtem i neutralną kolorystyką. Doda wyrazistego charakteru każdej aranżacji. Będzie idealnym akcentem we wnętrzu nowoczesnym i minimalistycznym.

  Wykonany ręcznie z: koła rozruchowe, wałki rozrządu, zawory.

  Czynności produkcyjne: szlifowanie, polerowanie, spawanie, lakierowanie, cięcie

  Wymiary:

  waga: 20,1 kg

  wysokość: 180 cm

  szerokość: 30 cm

  długość: 30 cm

  *z uwagi na gabaryty forma dostawy do ustalenia

  ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

  [Certyfikaty]:

  [Każdy nasz produkt posiada ręcznie wykonany certyfikat. Na Certyfikacie znajdują się: jednostkowy numer seryjny produktu oraz ręczny opis części składowych]

  [Dbamy o szczegóły]:

  Nasze modele tworzone są  z materiałów pochodzących z recyklingu. Oryginalne kształty oraz niskoseryjna, ręczna produkcja sprawiają, że każdy z nich charakteryzuje się unikatowym i niepowtarzalnym wyglądem. Ekologiczny design oraz wysoka jakość wykonania wyróżniają nasze produkty na tle rynku. W przeciwieństwie do produkcji masowej, produkt powstały w procesie ręcznym nigdy nie będzie wyglądać identycznie w przypadku każdego kolejnego egzemplarza. Kupując produkty REC.ON wspieramy design społecznie odpowiedzialny. Na życzenie Klienta możemy wykonać podobny produkt z zachowaniem jego wyjątkowego charakteru.

  W przypadku pytań prosimy o kontakt: contact@rec-on.eu

  Zespół [REC.ON]